Moja strategia i osiągnięcia dla Brodnicy.
  • Jako kandydat na posła aktywnie wspierałem lokalny samorząd w pozyskiwaniu nowych funduszy dla Brodnicy.
  • Efektem tych działań było uzyskanie 4 mln zł z Funduszu Medycznego dla Szpitala w Brodnicy na modernizację SOR.
  • Byłem zaangażowany w pozyskanie 65 tys. zł na renowację kościoła św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Brodnicy.
  • Wsparłem Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica w zdobyciu 15 tys. zł dofinansowania z II edycji programu prewencyjnego Dobra Drużyna PZU.
  • Dzięki mojemu wsparciu powiat brodnicki otrzymał dofinansowanie na realizację inwestycji z Rządowego Programu Polski Ład w miejscowościach Zbiczno, Osiek, Brzozie oraz Bobrowo.
  • Proszę o Państwa poparcie, dzięki któremu jako poseł będę kontynuować moją pracę na rzecz przyciągania nowych inwestycji do Brodnicy.

MATEUSZ MORAWIECKI
Prezes Rady Minstrów

Słowa Premiera M. Morawieckiego na temat K. Szczuckiego wypowiedziane w czasie konferencji prasowej w Kruszwicy:

„Pan Minister Krzysztof Szczucki jest u mnie w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów prawą ręką w sprawach legislacyjnych. Dziękuję Ministrowi za jego profesjonalizm, dostępność i za to, że tak troszczy się o swoją Małą Ojczyznę. Widzę znakomite perspektywy przed województwem kujawsko-pomorskim”.

JAROSŁAW KACZYŃSKI
Wiceprezes Rady Ministrów,
Prezes Prawa i Sprawiedliwości

Słowa Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego na temat kompetencji K. Szczuckiego:

„Profesor Szczucki jest znakomicie przygotowany, jeżeli chodzi o pracę państwową”.

PIOTR GLIŃSKI
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Słowa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego na temat inicjatywy odbudowy południowego skrzydła zamku w Grudziądzu:

„Ten pomysł przyniósł do mojego ministerstwa mój przyjaciel, pan minister Krzysztof Szczucki, który zainspirował mnie tym, że jest jeszcze jeden zamek. My w ostatnim czasie włączyliśmy do zamku Malborka także oddziały np. w Kwidzynie. Grudziądz byłby kolejnym oddziałem naszego muzeum malborskiego”.

DANUTA KĘDZIORSKA-CIESZYŃSKA
Wójt gminy Brzozie

„Poznałam Pana Krzysztofa Szczuckiego podczas organizacji spotkania z seniorami w gminie Brzozie. Sama inicjatywa spotkania z seniorami okazała się bardzo cenna. Oprócz zaprezentowania w sposób ciekawy i merytoryczny kwestii związanych z bezpieczeństwem Pan Krzysztof Szczucki dał się poznać jako osoba niezwykle sympatyczna i otwarta na drugiego człowieka. Niewątpliwie oprócz wysokich kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego (szczególnie w dziedzinie prawa) Pan Krzysztof Szczucki jest osobą bardzo pracowitą i zdeterminowaną do działania. Jego zaangażowanie i praca na rzecz dobra wspólnego zasługują na uznanie”.