Moja strategia i osiągnięcia dla Rypina.
  • Dzięki mojemu zaangażowaniu z rządowych środków zakupione zostanie wyposażenia i sprzęt medyczny dla rypińskiego szpitala.
  • Na realizację tego przedsięwzięcia Rząd PiS przyznał ponad 1 500 000 zł z ogólnej rezerwy budżetowej.
  • Jako poseł z województwa kujawsko-pomorskiego będę zabiegać o nowe dofinansowania dla szpitali powiatowych w naszym regionie.
  • Mieszkańcy Rypina i innych miejscowości zasługują na to, by jakość usług medycznych nie odbiegała od poziomu w największych miastach.
  • Dzięki mojemu wsparciu, powiat rypiński otrzymał dofinansowanie na realizację inwestycji z Rządowego Programu Polski Ład w miejscowościach Rogowo, Brzuze, Skrwilno i Rypin.
  • Deklaruję, że będę gwarantem solidnej i skutecznej pracy na rzecz regionu.
  • Proszę o Państwa poparcie, dzięki któremu jako poseł będę kontynuować moją pracę na rzecz przyciągania nowych inwestycji do Rypina.
MATEUSZ MORAWIECKI
Prezes Rady Minstrów

Słowa Premiera M. Morawieckiego na temat K. Szczuckiego wypowiedziane w czasie konferencji prasowej w Kruszwicy:

„Pan Minister Krzysztof Szczucki jest u mnie w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów prawą ręką w sprawach legislacyjnych. Dziękuję Ministrowi za jego profesjonalizm, dostępność i za to, że tak troszczy się o swoją Małą Ojczyznę. Widzę znakomite perspektywy przed województwem kujawsko-pomorskim”.

JAROSŁAW KACZYŃSKI
Wiceprezes Rady Ministrów,
Prezes Prawa i Sprawiedliwości

Słowa Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego na temat kompetencji K. Szczuckiego:

„Profesor Szczucki jest znakomicie przygotowany, jeżeli chodzi o pracę państwową”.

PIOTR GLIŃSKI
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Słowa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego na temat inicjatywy odbudowy południowego skrzydła zamku w Grudziądzu:

„Ten pomysł przyniósł do mojego ministerstwa mój przyjaciel, pan minister Krzysztof Szczucki, który zainspirował mnie tym, że jest jeszcze jeden zamek. My w ostatnim czasie włączyliśmy do zamku Malborka także oddziały np. w Kwidzynie. Grudziądz byłby kolejnym oddziałem naszego muzeum malborskiego”.

DARIUSZ KOLCZYŃSKI
Wójt gminy Skrwilno

„Pan Krzysztof Szczucki wykazuje ogromne zaangażowanie w przywracanie dawnej świetności zabytkowym budynkom naszej gminy. Dzięki jego determinacji i wsparciu udało nam się uzyskać dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków, które przyczyniło się do odnowienia historycznej plebanii. Pan Krzysztof Szczucki to osoba, która stawia na rozwój małych miejscowości i miasteczek. Dlatego też popieram jego kandydaturę na posła na Sejm z okręgu nr 5. Jego doświadczenie i oddanie lokalnej społeczności są nieocenione i jestem pewien, że będzie doskonałym reprezentantem naszych interesów na szczeblu krajowym”.